Eesti Bassioaas 2022 lõppkontsert

Osta piletidOsta piletid

Basskitarri festivali Eesti Bassioaas lõppkontsert, kus astuvad üles festivali rokk- ja džässansambel, kõik Bassioaasi õpetajad erinevates koosseisudes ning basskitarriõppes osalenud muusikud. Festivali ja kontserdi kunstiline juht on tunnustatud basskitarrist ja bassiõppejõud Stu Hamm (USA).

Bassioaasi õpetajad ja festivaliansamblite liikmed on kõrgelt hinnatud muusikud kõikjalt maailmast: Stu Hamm (USA), Chris Minh Doky (Taani), Mattias IA Eklundh (Rootsi), Gergo Borlai (Ungari), Jaak Sooäär (Eesti) ja Tanel Ruben (Eesti). Kavas on ansambliliikmete parim soololooming ning arranžeeringud ja tuntud lood teistel esitajatelt, näiteks pärlid Steve Vai ja Joe Satriani loomingust. Välistatud pole ka täiesti värske muusika maailma esmaettekanded!

Festivali kunstiline juht Stu Hamm on musitseerinud koos paljude hinnatud artistidega – tema koostöö nimekirjast leiab Steve Vai, Joe Satriani, Frank Gambale jpt. Californias resideeruv bassimees on Võru publikule juba tuttav – ta on Võru külastanud kahel korral ning 2020. aastal armus ta siinsetesse mändidesse ja kaskedesse sedavõrd jäägitult, et otsustas just Lõuna-Eestis pidada enda eestvedamisel iga-aastast basskitarrile pühendatud festivali. Festivali tuumaks on 5 päeva kestev bassiõpe, mille kulminatsiooniks on laupäevaõhtune lõppkontsert.

Tule saa osa esimese Eesti Bassioaasi suurimast kontserdist. Madalsageduslik elamus, mis jääb meelde kogu eluks!

VIP pilet sisaldab:
– Istekoht parimas tsoonis
– Vabalt valitud tervitusjook Kandle kohvikust
– Autogrammidega lamineeritud mälestuspilet
– Eesti Bassioaasi meenekomplekt: T-särk, kitarrimedikad ja kleepsud